Kontakt w sprawie sponsoringu

Dominika Polus
Manager Projektu – Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej

email: dpolus@icpgroup.pl
mobile: +48 695 544 441

Dowiedz się więcej

Grupa Adamed to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Jest producentem ponad 250 produktów nowej generacji, oferowanych zarówno polskim jak i zagranicznym pacjentom z ponad 60 krajów świata. Posiada swoje przedstawicielstwa: w Rosji, Hiszpanii, Kazachstanie, Czechach, na Słowacji i Ukrainie. Obecnie zatrudnia około 1700 osób. Od ponad 16 lat firma prowadzi własną innowacyjną działalność badawczo-rozwojową. Tworzy konsorcja naukowo-przemysłowe z wiodącymi uniwersytetami oraz instytutami naukowymi, w kraju i za granicą. Własność intelektualna firmy chroniona jest kilkudziesięcioma patentami.

Dowiedz się więcej

 

 

Dowiedz się więcej

BARD Poland Sp. z o.o. jest częścią wiodącej, międzynarodowej firmy C. R. Bard, Inc., zajmującej się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą innowacyjnych technologii ochrony zdrowia, w celu poprawy jakości życia pacjentów w następujących dziedzinach:

 • Chirurgia Naczyniowa
 • Leczenie przepuklin
 • Onkologia i dostęp naczyniowy
 • Hipotermia terapeutyczna
 • Biopsja próżniowa
 • Urologia

Podstawowe wartości firmy BARD – Jakość, Integralność, Usługi i Innowacje - charakteryzują podstawę naszych działań i ich kierunek. Te cztery wartości stanowią inspirację w realizacji naszej misji przy wszystkich aktywnościach rynkowych i rozwiązywaniu problemów. Służą jako centralny punkt wyjściowy dla naszych poczynań i określają, jak chcemy być postrzegani przez naszych współpracowników, klientów, akcjonariuszy i przez całe społeczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

BARD Poland Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
tel. (22) 321 09 30, fax: (22) 321 09 38
e-mail: bok.poland@crbard.com
www.crbard.pl

Dowiedz się więcej

Nasza misja - Science For A Better Life

Bayer jest światowej klasy firmą innowacyjną o ponad 150-letniej historii, działającą w dziedzinie ochrony zdrowia i rolnictwa. Opracowujemy nowe cząsteczki, które będzie można zastosować w innowacyjnych produktach i rozwiązaniach chroniących zdrowie ludzi, zwierząt i roślin.
Nasza działalność badawczo-rozwojowa opiera się na głębokim zrozumieniu procesów biochemicznych zachodzących w żywych organizmach.
Dzięki naszym produktom przyczyniamy się do znajdowania rozwiązań na najważniejsze wyzwania naszych czasów. Rosnąca liczba ludności na świecie i starzejące się społeczeństwa potrzebują lepszej opieki medycznej i odpowiednich dostaw żywności.
Bayer poprawia jakość ludzkiego życia poprzez zapobieganie chorobom, łagodzenie ich skutków i leczenie. Pomagamy również zapewnić niezawodne dostawy wysokiej jakości żywności, pasz oraz surowców roślinnych. Naszym celem jest osiągnięcie i utrzymanie pozycji lidera na naszych rynkach i tworzenie wartości dla naszych klientów, udziałowców i pracowników. Dlatego nasza strategia ma na celu pomoc w rozwiązaniu najbardziej palących wyzwań, którym musi stawić czoło ludzkość. Poprzez wyjątkowo skuteczną realizację tego celu możemy również zwiększać dochodowość firmy.
Nasz biznes prowadzimy zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz wypełniania naszych zobowiązań społecznych i etycznych z jednoczesnym poszanowaniem interesariuszy.

Pracownicy wykazujący się pasją do wprowadzania innowacji mogą się cieszyć w Bayer doskonałymi możliwościami rozwoju.
O tym mówi nasza misja:

Nasze wartości

Kultura korporacyjna Bayer jest ważnym elementem sukcesu naszej firmy. Centralną rolę w tym zakresie odgrywają nasze wartości LIFE.

Słowo LIFE stanowi akronim złożony z pierwszych liter kluczowych wartości Bayer. Na te wartości składają się: Leadership (przywództwo), Integrity (uczciwość), Flexibility (elastyczność) i Efficiency (wydajność). Każda z tych czterech wartości jest reprezentowana przez siedem przykładów.

Leadership

 • Bądź oddany ludziom i pracy
 • Wykazuj osobisty zapał, inspiruj i motywuj innych
 • Bądź odpowiedzialny za działania i wyniki, sukcesy i porażki
 • Traktuj innych sprawiedliwie i z szacunkiem
 • Udzielaj jasnych, szczerych i terminowych informacji zwrotnych
 • Postępuj konstruktywnie w razie konfliktów
 • Twórz wartość dla wszystkich naszych interesariuszy

Integrity

 • Bądź wzorcem do naśladowania
 • Stosuj prawo, przepisy i dobre praktyki biznesowe
 • Ufaj innym i twórz relacje oparte na zaufaniu
 • Bądź uczciwy i rzetelny
 • Słuchaj uważnie i porozumiewaj się właściwie
 • Zapewniaj trwałość rozwoju: zachowaj równowagę pomiędzy krótkoterminowymi wynikami a długookresowymi wymaganiami
 • Dbaj o ludzi, bezpieczeństwo i środowisko

Flexibility

 • Aktywnie wprowadzaj zmiany
 • Bądź gotów do dostosowania się do przyszłych trendów i potrzeb
 • Kwestionuj status quo
 • Myśl i działaj z myślą o kliencie
 • Wyszukuj okazje i podejmuj wkalkulowane ryzyko
 • Miej otwarty umysł
 • Ucz się przez całe życie

Efficiency

 • Rozważnie zarządzaj zasobami
 • Koncentruj się na działaniach, które tworzą wartość
 • Wykonuj rzeczy prosto i skutecznie
 • Realizuj zadania uwzględniając odpowiednie ceny, tempo i jakość
 • Przyspieszaj podejmowanie dobrych decyzji
 • Bądź odpowiedzialny za konsekwentne wykonywanie zadań
 • Nawiązuj współpracę w celu uzyskania lepszych rozwiązań

Kontakt

p. Marta Bratek
mail: marta.bratek@bayer.com
Poprzednikiem pani Marty był p. Wojciech Kosior mail: wojciech.kosior@bayer.com

Dowiedz się więcej

Firma BIOTRONIK, światowy lider w dziedzinie medycznych technologii sercowo-naczyniowych, ma swoją siedzibę w Berlinie (Niemcy) oraz przedstawicielstwa w ponad 100 krajach. Już kilka milionów pacjentów otrzymało urządzenia firmy BIOTRONIK zaprojektowane z myślą o ochronie i poprawie jakości ich życia lub zostało poddanych leczeniu z użyciem produktów BIOTRONIK przeznaczonych do leczenia chorób naczyń wieńcowych i obwodowych. Od czasu stworzenia pierwszego niemieckiego stymulatora w 1963 r. firma BIOTRONIK opracowała wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym BIOTRONIK Home Monitoring®, Pulsar - pierwszy na świecie stent pracujący w pełni w systemie dostępu 4F do leczenia długich zwężeń oraz okluzji, Orsiro - pierwszy na rynku hybrydowy stent uwalniający leki, Magmaris - pierwsze bioresorbowalne rusztowanie magnezowe, oraz pierwsze na świecie wszczepialne kardiowertery-defibrylatory i urządzenia do leczenia niewydolności serca z technologią ProMRI®.

Izabela Jankowska
tel. 691 941 739
mail: i.jankowska@biotronik.pl

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

Firma Boston Scientific Sp. z o.o. jest światowym liderem na rynku specjalistycznych urządzeń medycznych używanych do mało inwazyjnych zabiegów operacyjnych w dziedzinach: kardiologii interwencyjnej, elektrofizjologii, neuromodulacji, chirurgii naczyniowej, gastroenterologii i onkologii. Firma założona w Stanach Zjednoczonych istnieje na rynku ponad 30 lat i jest zaliczana do gigantów inżynierii biomedycznej. Innowacyjność, wysokie standardy oraz troska o klienta to kluczowe cechy, którymi kieruje się firma Boston Scientific Sp. z o.o.

Dowiedz się więcej

Headquartered in Dublin, Ohio, Cardinal Health, Inc. (NYSE: CAH) is a global, integrated healthcare services and products company, providing customized solutions for hospitals, health systems, pharmacies, ambulatory surgery centers, clinical laboratories and physician offices worldwide.

The company provides clinically-proven medical products and pharmaceuticals and cost-effective solutions that enhance supply chain efficiency from hospital to home. Cardinal Health connects patients, providers, payers, pharmacists and manufacturers for integrated care coordination and better patient management. Backed by nearly 100 years of experience, with more than 40,000 employees in nearly 60 countries, Cardinal Health ranks among the top 25 on the Fortune 500.

Cardinal Health is more than a business, more than a partner, more than hard workers. It’s wings. Its unrivaled scale and focused approach leads to better solutions. The company’s strength flows from four areas of expertise: logistics, product, business and patient solutions. Cardinal Health welcomes new challenges, anticipates trends, and as Wings, brings support, speed, and mile-high vision to all customers.

Dowiedz się więcej

Firma Endologix oferuje spersonalizowaną opiekę AAA dla każdego pacjenta z możliwościami leczenia nawet najbardziej wymagających anatomii zgodnie z instrukcją użycia. Nasze portfolio ma na celu oraz jest przeznaczone do poprawy wyników i rozwiązywania najważniejszych wyzwań takich jak dostęp naczyniowy, zachowanie naturalnego rozwidlenia aorty oraz uszczelnienie tętniaka. Jesteśmy zaangażowani we współpracę z lekarzami w zakresie rozwiązań, które dożywotnio zrewolucjonizują opiekę pacjentów w zakresie aorty.

Agata Rutyna Territory Manager – Central Poland
gsm: +48 691 678 428 fax.: +48 22 307 42 18

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

 

Dowiedz się więcej

JOTEC jest zorientowaną na innowacje firmą, koncentrującą się na projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości wyrobów medycznych do leczenia chorób aorty i naczyń obwodowych. W ścisłej współpracy z użytkownikami klinicznymi opracowujemy i wytwarzamy stentgrafty, które spełniają najwyższe wymagania praktyki klinicznej oraz zapewniają bezpieczne i skuteczne leczenie pacjentów.

Dowiedz się więcej

Medtronic jest światowym liderem w technologii medycznej.
Misją firmy Medtronic jest chęć pomagania ludziom poprzez zastosowanie osiągnięć inżynierii biomedycznej w badaniach, projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży narzędzi oraz wyrobów przeznaczonych do uśmierzania bólu, przywracania zdrowia i wydłużania życia.

Dowiedz się więcej

ProCardia Medical Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działającą na rynku wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego, w tym urządzeń diagnostycznych i terapeutycznych, implantów naczyniowych i ortopedycznych oraz sprzętu jednorazowego użytku.
ProCardia Medical Sp. z o.o. działa od 2003 roku. Od tego czasu staliśmy się wiodącym dystrybutorem na rynku kardiologii inwazyjnej, radiologii inwazyjnej, neuroradiologii, chirurgii naczyniowej. Stale rozszerzamy naszą działalność o kolejne dziedziny medycyny realizując w ten sposób naszą misję i wizję.
ProCardia Medical Sp. z o.o. posiada ponad czternastoletnie doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów i marek na rynek. Jesteśmy dobrze zorganizowani, posiadamy własne, wysokie standardy operacyjne wypracowane przez lata doświadczeń. Wykazujemy się pełnym profesjonalizmem i dbałością o klienta na każdym szczeblu naszej organizacji.

Grzegorz Gaca
Dyrektor handlowy

tel: 609 444 466
e-mail: grzegorz.gaca@procardia.pl

Dowiedz się więcej

Sanofi to działający na skalę globalną lider sektora farmaceutycznego, który zajmuje się odkrywaniem, opracowywaniem i upowszechnianiem rozwiązań terapeutycznych, zaspokajających potrzeby pacjentów. Firma obejmuje pięć globalnych Business Unitów: Diabetes & Cardiovascular, General Medicines & Emerging Markets, Consumer Healthcare, Sanofi Genzyme oraz Sanofi Pasteur.

Sanofi w Polsce zatrudnia ponad 1000 pracowników, a jedna ze 112 fabryk firmy na świecie jest zlokalizowana w Rzeszowie. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje również jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych.

Dowiedz się więcej

Siemens Healthineers ma ambicję stać się zaufanym partnerem dostawców usług medycznych na całym świecie – partnerem, na którym mogą polegać w zakresie wspomagania doskonałości klinicznej, efektywności działania i rentowności.

Dowiedz się więcej

 

Zapisz się do newslettera