Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

 

IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej dobiegła końca. Było to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie, które zapisało się w naszym środowisku niezwykle pozytywnym echem.  

Bardzo dziękuję Państwu za uczestnictwo w trzech dniach obrad. Z radością i nieskrywaną dumą przyjmuję w imieniu Zarządu PTChN wszystkie słowa uznania dotyczące wysokiego poziomu merytorycznego kongresu i jego wzorowej organizacji. Dziękuję za udział w prelekcjach i owocne dyskusje. Dzięki Państwa udziałowi w tym wydarzeniu osiągnięcia polskiej medycyny zostały zaprezentowane nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej.

  Cieszę się, iż z tak dużą aprobatą przyjęliście Państwo nową formułę konferencji wzbogaconą wieloma wydarzeniami specjalnymi i imprezami towarzyszącymi. Dziękuję także Państwu za skorzystanie z aplikacji konferencyjnej i systematyczną w niej aktywność.

Zarząd PTChN rozpoczął już pracę nad kolejną edycją kongresu. Będziemy zaszczyceni Państwa obecnością. Zachęcam też do aktywnego dzielenia się swoimi pomysłami na rozbudowanie formuły konferencji oraz poszerzenie programu merytorycznego.

Do zobaczenia za rok w Warszawie!

 
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Szopiński
Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej  

 

Zapisz się do newslettera